Love forever?

Opis forum


#1 2014-07-05 23:49:13

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 8
Punktów :   

Mieszkanie Lary

http://theinsidejob.my/wp-content/uploads/2012/05/small-bedroom-apartment-to-play-and-put-the-music-instrument-guitar.jpg
http://www.kitchensbathroomsayrshire.co.uk/uploads/1/3/0/1/13016566/1765943_orig.jpg
http://housetohome.media.ipcdigital.co.uk/96/00000af15/3357_orh550w550/bathrooms5.jpg
http://modne-wnetrza.com/wp-content/uploads/aranzacja-salonu.jpg

Offline

 

#2 2014-07-06 00:37:11

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-06
Posty: 601
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Lara
Dziewczynę przebudziły pierwsze promienie słońca wpadające do jej pokoju. Uchyliła powieki i odetchnęła ciężko po czym przeczesała swoje brązowe włosy i westchnęła ciężko. Kolejny dzień w którym trzeba będzie uprawiać seks za pieniądze. Zagryzła mocno dolną wargę po czym podniosła się z łóżka i poszła powolnym krokiem do łazienki, gdzie wzięła szybki prysznic i ubrała się w krótkie czarne spodenki i białą podkoszulkę. Związała jeszcze włosy w kucyk po czym poszła na tor motocrossowy.
Myślała nad tym wszystkim co się ostatnio u niej działo. Jej ojciec siedział, nie miała z nim kontaktu i nie chciała nawet mieć. Matka zmarła parę lat temu na raka i został jej tylko ojczym, który prowadzi dom publiczny i jest jej alfonsem. Tak załatwia jej klientów, a ona nie może odejść. Weszła na tor, gdzie zajęła się od razu naprawą motorów.

Offline

 

#3 2014-07-06 16:39:04

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-06
Posty: 601
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Lara
Dziewczyna słysząc pukanie do drzwi zadrżała. Nie wiedziała czy to Leon, czy ktoś z agencji. Nienawidziła tego uczucia strachu. Podeszła do drzwi po czym otworzyła je, a widząc swojego przyjaciela odetchnęła głęboko i wpuściła go do środka. Od razu potem przytuliła się do niego obejmując jego szyję. Kiedy tak rozciągnęła mięśnie jęknęła cicho czując ból w okolicach intymnych i podbrzusza. Zagryzła dolną wargę i odsunęła się nieco.

Offline

 

#4 2014-07-06 16:46:06

Natsuyu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 594
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Leon

Zamrugał parę razy zaskoczony i przytulił, a potem spojrzał jej w oczy. Czuł, że znów... Znów ktoś ją wykorzystał. Westchnął, po czym przytulił ją jeszcze raz do siebie, głaszcząc dziewczynę po plecach. Tak bardzo się o nią martwił, tak bardzo mu na niej zależało. Potem ujął jej dłonie i ucałował je.
- Jak się czujesz? - zapytał zmartwiony.

Offline

 

#5 2014-07-06 16:54:09

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-06
Posty: 601
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Lara
Spojrzała na niego i uśmiechnęła się słabo.
-Bywało gorzej...-powiedziała łagodnie lekko ściskając jego dłonie. Potem zaprowadziła go w głąb mieszkania i poszła do siebie do pokoju. Usiadła na łóżku i posadziła go sobie obok siebie.
-Chciałam, żebyś przyszedł bo... właściwie to nie wiem czemu to zrobiłam. Przepraszam...-mruknęła cicho.

Offline

 

#6 2014-07-06 16:59:48

Natsuyu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 594
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Leon

Przyglądał się jej, a potem westchnął i pokręcił lekko głową.
- W porządku Lara, naprawdę... I tak strasznie się o ciebie martwiłem, więc pewnie bym nie spał pół nocy, a teraz... Teraz mam pewność, że jesteś bezpieczna - odparł łagodnie, po czym przytulił ją delikatnie do siebie. W sumie to martwił się o nią cały czas, nieustannie myślał o tym, że może coś się jej stać, że może ktoś ją teraz wykorzystuje...

Offline

 

#7 2014-07-06 17:04:22

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-06
Posty: 601
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Lara
Wtuliła się w niego i przymknęła powieki na moment upajając się jego zapachem, który był jak zwykle cudowny.
-Zostaniesz dzisiaj ze mną?-spytała cicho unosząc na niego wzrok. Nie chciała być sama. Bała się trochę. Pogłaskała go lekko po włosach, a potem po policzku.
-Proszę.-dodała jeszcze zagryzając dolną wargę.

Offline

 

#8 2014-07-06 17:10:02

Natsuyu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 594
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Leon

Brunet uśmiechnął się łagodnie i cmoknął ją w czoło.
- Oczywiście, jeżeli tylko chcesz, to tak - odparł spokojnie, po czym odetchnął.
- A nawet będę się lepiej czuć, jeżeli będę cały czas z tobą - dodał po chwili i posłał jej delikatny, czuły uśmiech.

Offline

 

#9 2014-07-06 17:13:49

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-06
Posty: 601
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Lara
Uśmiechnęła się wdzięcznie i skinęła lekko głową. Potem wstała i wzięła go lekko za rękę.
-Chodź. Zrobię coś do jedzenia. Ja dzisiaj mało co jadłam.-powiedziała po czym poprowadziła go do kuchni. Zrobiła dwie porcje naleśników po czym położyła je na stole i zajęła miejsce obok Leona.
-Dziękuję, że się tak o mnie martwisz.-mruknęła.

Offline

 

#10 2014-07-06 17:20:06

Natsuyu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 594
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Leon

Verdas uśmiechnął się lekko i złapał ją za rękę.
- Nie dziękuj, nie ma za co - odparł łagodnie i ucałował jej skórę.
- A teraz jedz już, jedz - dodała szybko, po czym sam zajął się jedzeniem. Kiedy oboje skończyli, wziął talerze i zmył je szybko.

Offline

 

#11 2014-07-06 17:25:59

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-06
Posty: 601
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Lara
Uśmiechnęła się lekko po czym zajęła się jedzeniem.
-Przecież bym pozmywała...-mruknęła rozbawiona przewracając oczami. Potem wstała i oparła się o blat.
-Leon... ty... nie brzydzisz się mnie, ani nic?-spytała cicho zagryzając mocno dolną wargę i przyglądając mu się.

Offline

 

#12 2014-07-06 17:31:09

Natsuyu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 594
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Leon

Zamrugał parę razy zaskoczony, a potem pokręcił głową z niedowierzaniem. Podszedł bliżej i położył dłonie na jej ramionach, pocierając je delikatnie.
- Co? O czym ty gadasz Lara? - mruknął, a potem lekko dotknął jej policzka.
- Nie Lara, nie brzydzę się tobą, ani troszeczkę. Dla mnie jesteś tą samą, kochaną Larą co parę lat temu - odparł spokojnie, łagodnym tonem.

Offline

 

#13 2014-07-06 17:49:45

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-06
Posty: 601
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Lara
Brunetka zagryzła dolną wargę i spuściła wzrok wzdychając cicho. Ona sama jednak się siebie brzydziła i czasami nie mogła na siebie patrzeć. Oparła czoło o jego tors i odetchnęła głęboko. Potem odsunęła się i uśmiechnęła się słabo.
-Chodźmy.-powiedziała i pociągnęła go do swojego pokoju po czym ułożyła się na poduszkach.

Offline

 

#14 2014-07-06 17:58:49

Natsuyu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-05
Posty: 594
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Leon

Chłopak usiadł obok dziewczyny i pogłaskał ją po włosach, a potem położył się obok niej i przytulił ją do siebie.
- Pewnie jesteś wykończona, co? - szepnął cicho, głaszcząc delikatnie ramię dziewczyny.
- Jak... Jak chcesz, to już śpij, ja... posiedzę tak jeszcze troszkę i pewnie sam zasnę - dodał, uśmiechając się.

Offline

 

#15 2014-07-06 18:02:20

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-06
Posty: 601
Punktów :   

Re: Mieszkanie Lary

Lara
Spojrzała mu głęboko w oczy i pokiwała lekko głową po czym objęła go mocno i wtuliła się w jego tors.
-Tylko nigdzie nie odchodź...-mruknęła cicho przymykając powieki. Przy Leonie czuła się... o niebo lepiej. Już nawet nie zasypiała z tym całym obrzydzeniem i strachem, że jutro znów będzie musiała tam iść.
Wdychała spokojnie jego zapach, który już po chwili ją uśpił.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kohorta.pun.pl www.menadzer2009zuzlowy.pun.pl www.kultura.pun.pl www.animako.pun.pl www.robygcityapartments.pun.pl